­čôó ─░yi al─▒┼čveri┼čler dileriz.

Gizlilik Politikas─▒

SSL ve güvenli─činiz, SSL teknolojisi ile sat─▒n alma süreci ba┼člad─▒─č─▒nda kullan─▒c─▒ bilgisayar─▒ ile banka aras─▒nda do─črudan ┼čifreli bir ileti┼čim olmakta ve kredi kart─▒yla ilgili hiçbir bilgi csymarine.com çal─▒┼čanlar─▒ ya da üçüncü ┼čah─▒slar taraf─▒ndan görülmemektedir. "internet'te güvenli al─▒veri┼č yapmak normal bir restoran ya da benzinlikte kredi kart─▒n─▒z─▒ kullanmaktan daha güvenlidir.
 
csymarine.com’da kredi kart─▒ numaran─▒z personelce bilinmemekte ve CVV2 numaran─▒z sizin haricinizde kimse taraf─▒ndan görülememektedir
 

KULLANICI GÜVENL─░─×─░ VE G─░ZL─░L─░─×─░ B─░LD─░RGES─░

 
Tüm sistem web tabanl─▒ oldu─čundan kullan─▒c─▒lar─▒n zahmetsizce tan─▒nmas─▒ ve veri güvenli─činin h─▒zla onaylanabilmesi için kullan─▒c─▒lar─▒n web taray─▒c─▒lar─▒na cookie ad─▒ verilen veriler gönderilmekte ve mü┼čteri bilgisayarlar─▒nda saklanan bu cookieler belli aral─▒klarla güncellenerek en uygun sistem performans─▒ sa─članmaktad─▒r. 
 

Kredi Kart─▒ Güvenli─či

csymarine.com 24 saat sizlere kesintisiz hizmet verebilmek için en son teknoloji kullan─▒larak yap─▒land─▒r─▒lm─▒┼čt─▒r.Ki┼čisel bilgilerinizi girdi─činiz her sayfada taray─▒c─▒n─▒z─▒n (browser) alt k─▒sm─▒nda bir kilit göreceksiniz. Bu kilit  128 Bit SSL Sertifikas─▒n─▒ temsil etmektedir ve taray─▒c─▒n─▒z vas─▒tas─▒ ile gönderdi─činiz hiç bir bilgi üçüncü ┼čah─▒slar taraf─▒ndan görünemez. Ma─čazam─▒zda tüm bankalar─▒n VISA, MASTERCARD kredi kartlar─▒ geçerlidir.) csymarine.com hiçbir zaman bu numaralar─▒ saklamaz, kay─▒t etmez. Dolay─▒s─▒yla kredi kart─▒ numaran─▒z─▒ hiçbir zaman kimseye göstermemi┼č olursunuz.
 

Veri Güvenli─či

csymarine.com sizlere internet üzerinden güvenli ve rahat al─▒┼čveri┼č ortam─▒ sa─člamak için kurulmu┼čtur. Kullan─▒c─▒lardan derlenen tüm hassas ve ki┼čisel bilgiler, en yüksek elektronik ve fiziksel güvenlik standartlar─▒nda saklanmakta, yaln─▒zca yetki sahibi olan personelin ve ancak zorunlu durumlarda kullan─▒c─▒ onay─▒ alt─▒nda ula┼čabilece─či bir sistemle, mevcut T.C. kanunlar─▒ ve uluslararas─▒ kanunlar çerçevesinde kullan─▒lmaktad─▒r. csymarine.com kullan─▒c─▒lardan derledi─či ki┼čisel ve hassas bilgileri kullan─▒c─▒ onay─▒ olmaks─▒z─▒n hiçbir isim alt─▒nda, hiçbir nedenle ve hiçbir muhatap nezdinde aç─▒klamamay─▒, söz konusu bilgileri üçüncü ┼čah─▒slarla payla┼čmamay─▒ ve hiçbir surette kötüye kullanmamay─▒ taahhüt ve garanti eder.
 

Ki┼čisel Bilgilerinizin Güvenli─či

csymarine.com'a verdi─činiz tüm bilgiler kesinlikle gizli tutulacakt─▒r.Ki┼čisel bilgileriniz konusunda ne kadar hassas oldu─čunuzun bilincindeyiz. Bu bilgiler hiçbir ┼čekilde sat─▒lmayacak ya da payla┼č─▒lmayacakt─▒r
 

Veri Payla┼č─▒m─▒

csymarine.com yukar─▒da sözü edilen ki┼čisel içerikli bilgiler d─▒┼č─▒ndaki genel kullan─▒c─▒ bilgilerini,verdi─či hizmetleri daha verimli k─▒lmak, mü┼čteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutabilmek amac─▒yla analiz ederek yorumlamak ve seçkin i┼č ortaklar─▒ ile payla┼čmak hakk─▒n─▒ sakl─▒ tutar. Ayr─▒ca bu bilgileri csymarine.com taraf─▒ndan de─čerlendirilerek ürün güncellemeleri, indirim duyurular─▒ ve özel teklifler amac─▒yla kullanabilir. 
 

Güvenli Al─▒┼čveri┼č Garantisi

csymarine.com en geli┼čmi┼č güvenlik sistemleri ile korunmakta ve hem csymarine.com, hem de al─▒┼čveri┼č yapan mü┼čteriler için %128 güvenlik sa─člamaktad─▒r. Ki┼čisel bilgileriniz, kredi kart─▒ bilgileriniz veya di─čer hassas verilere üçüncü ┼čah─▒slar ve hatta csymarine.com çal─▒┼čanlar─▒ da dâhil olmak üzere eri┼čilmesi imkâns─▒zd─▒r.