📢 14 Haziran 2024 Cuma gününden itibaren verilen siparişleriniz bayramdan sonraki hafta gönderilecektir.

Hakkımızda

CSY Marine, 2011 yılında Türkiye'de kurulan; tekne, yat, karavan ve tüm deniz araçları için ekipman ve malzemeleri tedarik eden ve üreten, İstanbul merkezli denizcilik mağazasıdır.

 

Değerli Müşterilerimize,

2011 yılında 150 m2'lik satış mağamızla ilk hizmetimizi vermeye başladık. Bugün ise Tuzla'da 600 m2'lik merkez mağaza ve depomuz, Tuzla Viaport Marina'daki şubemiz, online alışveriş sitemiz ve marin tekstil atölyemiz ile müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz.

 

Sürümden kazanmaya yönelik satış stratejilerimiz neticesinde ürünleri en cazip fiyatlarla müşterilerimize ulaştırma prensibimizin yanı sıra müşteri memnuniyetini de en üst düzeyde tutmaya özen gösteriyoruz. Sadece satış yapma odaklı değil, bir çözüm ortağı gibi davranarak müşterilerimize sürekli olarak destek veriyoruz.

 

Tekneyle ilgili her türlü malzemeleyi bulundurmak zorunda olduğumuz hissiyatıyla hareket ediyoruz. Müşterilerimize "yok" demeyi sevmiyoruz. Bu yüzden ürün yelpazemizi sürekli genişletmeye odaklı bir büyüme stratejisiyle hareket ediyoruz.