Aquatic AQ-AD600.4 4 kanal dijital amfi (Sınıf D)
1500 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir. Ürün Kodu: 2991306
Stok : Tükendi
%5 indirimli
26,847.00 TL 28,259.82TL
  • Havale %5 + 7 24,967.71 TL
  • Tek Çekim %5 + 4 26,041.59 TL
  • Taksit seçenekleri için tıklayın
Kredi Kartı Tek Çekim (%3) :26,041.59 TL (KDV Dahil)>
Havale / EFT (%7) :24,967.71 TL (KDV Dahil)
Bankalara özel taksit seçenekleri :
Garanti Bonus Card
Taksit tutarıToplam
213,423.50 TL26,847.00 TL
Bilgi / Telefonla Sipariş0216 392 16 71 - 72
Aquatic AQ-AD600.4 4 kanal dijital amfi (Sınıf D) Ürün ÖZELLİKLERİ
Özellikler
• Tip: D Sınıfı Dijital Amplifikatör
• Su Geçirmezlik: Var IP65
• Renk: Mavi
• Giriş Kanalları: 4x RCA
• Çıkış Kanlları: 4/3/2
• Çıkış İmpedansı: 4 Ohms / 2 Ohms
• Güç Azami @ 4 Ohms, 10% THD : 400W (4 x 100W)
• Güç Çıkışı @ 2 Ohms, 10% THD : 600W (4 x 150W)
• Güç Çıkışı-Köprülü@ 8 Ohms, 10% THD : 2x 200W
• Güç Çıkışı Köprülü@ 4 Ohms, 10% THD : 2x 300W
• Frekans Yenileme:15Hz - 25,000Hz
• Giriş Hassasiyeti: 200mV to 4V
• Ölçüler: 53.6x200x154 mm