📢 İyi alışverişler dileriz..

Sıkça Sorulan Sorular

Kapıda Ödeme Seçeneğiniz Var Mı ?

Kargo şirketleri ile Kapıda Ödeme anlaşmalarımız kısa bir süreliğine durdurulmuştur. Ödemelerinizi kredi kartı ile güvenli bir şekilde yapabilir ya da Havale / EFT yöntemlerini tercih edebilirsiniz.

Teslimat kaç günde gerçekleşir?

Siparişiniz 1 - 3 İş günü içerisinde kargoya verilir.  Sipariş esnasında herhangi bir sorun çıkması halinde telefon veya mail yoluyla tarafınıza dönüş yapılmaktadır. Satın aldığınız ürün ya da ürünlerin kargoya tesliminden itibaren yaşanan tüm gecikmeler kargo şirketi kaynaklıdır.

Ürünleriniz garantili mi?

Evet.

Sipariş sırasında yaşanabilecek aksaklılar nelerdir ?
  • Sipariş ettiğiniz ürünlerin bir kısmı veya tamamı stokta olmayabilir,
  • Ürünlerin teslimat süreleri uzamış veya aksamış olabilir,
  • Siparişinizin hazırlanma aşamasında sorun çıkmış olabilir.

Bu gibi sorunlar çıkması halinde mail ya da telefon ile bilgilendirileceksiniz. Dönüş yapmadığınız takdirde siparişiniz iptal edilecek ve ödeme yaptıysanız yolladığınız tutar iade edilecektir.

"Stok: Sorunuz" bu ne anlama geliyor ?

CSY Marine, Tuzla İçmeler ve Viaport Marina Tuzla mağazalarından da satış yapmakta ve mağazalardan alınan ürünlerin stok miktarları sitemize hemen yansımayabilmektedir. Bu yüzden hem müşterilerimizin aradığını bulması hem de sipariş esnasında yaşanan stok kaynaklı sorunları azaltmak adına kritik miktara düşen ve tükenen ürünlere "Sorunuz" ibaresi ekliyoruz. 

Siparişimi kargoya teslim etmişsiniz. Ne yapmalıyım ?

Kargonuzu teslim aldıktan sonra, kargo yetkilisiyle birlikte açıp kontrol edebilirsiniz. Siparişinizdeki bazı ürünlerin eksik ve/veya hasarlı olduğunu görürseniz; kargo yetkilisinden tutanak hazırlamasını talep edin.

Kargo yetkilisinin tanıklığında, ilk teslim anında hazırlanan tutanaklar eksik ve hasarın sorumlusunun ortaya çıkarılmasında çok önemlidir. Kargoyu teslim aldıktan 1 gün sonra tutulan tutanaklar eksik ve/veya hasar bildirimleri ilk teslim anında hazırlanmadığı için hasar ve eksiklikler kargo şirketi tarafından kabul edilmez.

Kargoyu kargonun sahibi tarafından almıyorsa bile kontrol edilmeden teslim alınmaması gerekmektedir. Aksi halde hasarlı kargo için ertesi gün tutanak tutulmaz ve işlem yapılamaz.

Kargo teslimatında sorun yaşarsanız lütfen en kısa zamanda bize 0216 392 16 71 nolu telefondan haber veriniz.

Size kargoyla teslim edilen siparişi herhangi bir nedenle iade edebilmeniz için; ürünün orijinal ambalajında muhafaza edilmesi, tüm aksesuar ve ambalaj malzemeleriyle eksiksiz bir şekilde, fiziksel hasar görmeden geri verilmesi gereklidir.

İade işlemlerinde, fatura ve irsaliyenin tüm kopyalarının eksiksiz bir şekilde ürünle birlikte gönderilmesi gerekir.