Web sitemizde yapılan güncelleme ve bakım çalışmaları nedeniyle hizmette aksamalar meydana gelebilir.

Markalar
Stok Durumu
Temizle

Tekne Balıkçılık Ekipmanları

Balık avı tutkunları ve balık ticareti yapanlar, tüm balıkçılık ürünleri lider denizcilik alışveriş sitesi csymarine.com'da sizleri bekliyor. Profesyonel bir balıkçılık için ihtiyacınız olan ne varsa csymarine.com'da.

Üç tarafı denizler ile çevrili ülkemizin şüphesiz büyük geçim kaynaklarından biri de balıkçılık sektörüdür. Ülkemizin coğrafi 7 bölgesinin 4'ünün denizlere kıyısı vardır ve bu bölgelerde balıkçılık oldukça gelişmiştir. Hamsi Balığı ile ünlü Karadeniz, Trança Balığı ile ünlü Ege, Çipura ve Çitari Balığı ile ünlü Akdeniz ve Palamut Balığı ile ünlü Marmara Bölgesi ülkenin balıkçılık sektörüne ev sahipliği yapmakta ve balık ihtiyacını rahatlıkla karşılamaktadır.

Günümüzde balık kolonilerini ve balık yoğunluğunu bulmak için sezgi ve tecrübelere artık gerek yoktur. Çünkü balık bulucu denilen elektronik aletler denizin 2 kilometre derinine kadar balıkları göstermekte uygun balık avı noktalarını anında kullanıcıya aktarmaktadır. Daha fazla bilgi almak ve ürünleri incelemek için: https://www.csymarine.com/balik-bulucu adresini ziyaret edebilirsiniz.

Olta balıkçıları ve balık tutkunları için Kurşun, Kamış Yuvası, Downrigger, Balıkçılık Aksesuarları, Outrigger kategorilerimizi ziyaret edebilirsiniz.

 

Balıkçılık Model ve Fiyatları