Tüm ödemeleriniz güvenli ödeme sistemi ile alınmaktadır. İyi alışverişler dileriz..

Markalar
Temizle

Viaport Marina Boat Show Eurasia Tuzla 17 - 25 Şubat 2018

Viaport Marina Boat Show Eurasia 2018 CSY Marine

Boat Show Eurasia 2018 tekne ve denizcilik fuarı bugün Viaport Marina'da başladı. Tuzla'da, beş çapalı ve tüm standartlara uygun, 700'den fazla tekne bağlama hacmi bulunan Viaport Marina'da keyifli bir fuar deneyimi yaşayabilirsiniz. Özellikle konumu itibariyle öne çıkan Viaport Marina'da CSY Marine'e çekek sahası'ndan ulaşabilirsiniz.

Motoryatlardan yelkenlilere, sürat teknelerinden deniz ekipmanlarına kadar 250'den fazla firmanın katıldığı Boat Show Eurasia'da charter firmaları, jetski, motorlar, bot, tekne elektroniği, sektör dergileri, tekstil ürünleri firmalarına da ulaşabilirsiniz. Ayrıca karada ve denizde hazır bulunan 250'den fazla tekneyi yakından görüp inceleyebilecek ve fuara özel avantajlardan yararlanabileceksiniz. 400'den fazla markaya ev sahipliği yapan Viaport Marina Boat Show 2018'e bu yıl 50bin'den fazla ziyaretçi bekleniyor.

Ayrıca her türlü ekipman, aksesuar ve tüm tekne malzemeleri CSY Marine'de sizleri bekliyor!

Dünyaca ünlü markaların sergileneceği Viaport Marina Tekne ve Denizcilik fuarı'nda en yeni tekne modellerini görebilir ve gelecek yıl için sipariş verebilirsiniz. Türkiye'de deniz üzerinde yapılan en büyük fuar olma özelliğine sahip Boat Show Eurasia 2018'de amatör denizcilik ve yelken kulüplerinin etkinliklerini ve her büyüklükte bütçeye uygun tekneleri inceleyebilirsiniz.

    Boat Show Eurasia Ürünleri